Firma Al-Trans w Trzciance zajmuje się transportem, spedycją, magazynowaniem towarów. Obsługujemy transport krajowy i międzynarodowy, Transport, Spedycja, Magazyny, Trzcianka, truck, ciężarówki

 
 
 
PHU AL-Trans Mariusz Szarek
ul. Wspólna 3
64-980 Trzcianka
e-mail: info@altrans.com.pl
tel. +48 67 216 59 90

fax +48 660 641 861

Właściciel:
Mariusz Szarek
e-mail: mariusz.szarek@altrans.com.pl

Dyrektor zarządzający:
Artur Golasa
e-mail:
artur.golasa@altrans.com.pl


Transport i Magazyny
Artur Golasa
artur.golasa@altrans.com.pl
+48 662 267 467
Justyna Kiszczak
justyna.kiszczak@altrans.com.pl
+48 662 033 563
Alina Kasparewicz
alina.kasparewicz@altrans.com.pl
+48 662 033 553
Jędrzej Mijalski
jedrzej.mijalski@altrans.com.pl
+48 662 096 936
Bartłomiej Woś
bartlomiej.wos@altrans.com.pl
+48 660 484 349
Administracja i Faktury
Mieczysław Wiśniewski
mieczyslaw.wisniewski@altrans.com.pl
+48 662 267 401
Magdalena Kowaluk
magdalena.kowaluk@altrans.com.pl
+48 662 267 466
Serwis / Warsztat
Jacek Broniecki
jacek.broniecki@altrans.com.pl
+48 662 267 477
Magazyn
magazyn@altrans.com.pl
+48 660 484 215
Lokalizacja:
PHU AL-TRANS
Mariusz Szarek

64-980 Trzcianka
ul. Wspólna 3
fax +48 660 641 861
e-mail: info@altrans.com.pl
Projekt i realizacja OKAMA.PL